Akustické kytary Alvarez

Milujete ten pocit, když vezmete do rukou kytaru, začnete ladit a víte, že již za pár minut se z těch nesourodých zvuků stane tón? Z tónu píseň a je vlastně nakonec tak trochu fascinující, že to vše vzniká pouze pohybem vašich rukou, paže a ramene. A samozřejmě, když kytara zní dobře, není problém zapojit do hraní celé tělo, podupávat si do rytmu, naklánět se, prostě a jednoduše hudbu procítit.

Hraní na jakýkoli hudební nástroj je z obrovské části o talentu a píli, ale nezanedbatelný podíl na výsledné hudbě má také nástroj samotný. Jedinečný požitek z hraní přinesou kvalitní kytary, jako jsou třeba kytary značky Alvarez. Více než padesátileté působení značky na hudební scéně zaručuje nejen skvělý požitek ze hry, ale také opravdu dokonalý zvuk.

Kytary Alvarez si totiž zachovaly vše to, co mělo zůstat zachováno – příjemný zvuk, odolnost a výborné materiály, ale zároveň rozhodně neustrnuly na místě. Za těch 50 let prošly mnohými změnami, díky kterým se tyto, mezi hudebníky oblíbené kytary, mohly ještě více zdokonalovat.

Od chvíle, kdy v roce 1965 společnost St. Louis Music začala vyrábět značku Alvarez, došlo k několika zlomovým událostem. Jedna z těch nejdůležitějších byla jistě spolupráce s významným hudebníkem Kazuo Yairim v 60. letech. Celá tato kooperace dala vzniknout velmi dobře znějící a právem opěvované řadě kytar Alvarez Yairi.

Ne nadarmo se kytary Alvarez řadí mezi jedny z těch nejlepších kytar na světě. Koneckonců, vždy si je vybírali velmi talentovaní a zruční muzikanti. Jmenovitě to je například Paul McCartney, Bono, Johny Cash, Joe Bonamassa nebo Bob Weir.

Navštivte nás v naší prodejně v Brně

Chcete-li se i vy těmto hudebníkům přiblížit, jistě neukročíte vedle, pokud zaplujete do vod kytar řady Alvarez. Vybírat můžete z velké nabídky, takže nakonec jistě naleznete tu pravou. Na stejném místě také pořídíte i příslušenství ke kytarám Alvarez, takže se už o nic více nemusíte starat.

 • 737 285 414
 • podpora@hnbrno.cz
 • Veselá 1, Brno

  HUDEBNÍ NÁSTROJE BRNO
  Veselá 197/1 60200 Brno
  IČO: 02770164
  DIČ: CZ02770164
  Dříve jsme sídlili na Zelném trhu - tam nás už, prosím, nehledejte.
  zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 82447
 • Po-Pá: 9:00 - 18:00
  So: 9:30 - 12:00
 • facebook