Akustické kytary Sigma Guitars

Velmi oblíbenou značkou, kterou u nás mimo jiné najdete, je Sigma Guitars. Jedná se o nástroj japonské produkce jednoho z nejvěhlasnějších amerických výrobců kytar. Tento typ kytar si svoje příznivce našel již v sedmdesátých letech minulého století. Za jejich výrobou ale stojí více než stopadesátileté zkušenosti. Právě tato firma stála u zrodu akustické kytary pro kovové struny tak, jak ji známe v součanosti, a to již v roce 1833. A do dnes patří mezi nejen nejlepší, ale také nejpreciznější tovární výrobce na světě. Model Dreadnought patří mezi nejnapodobovanější modely všech dob.

Mimořádně kvalitní kytary za příznivou cenu

Samotná Sigma Guitar patřila od roku 1970 mezi kvalitní kytary za velmi příznivé ceny. Z Japonska se její výroba časem přesunula do Koreje a zde pokračovala až do počátku 21. století. Pak v roce 2011 tuto již velmi dobře zavedenou značku koupila německá firma AMI, která pokračuje ve výrobě, jejímž cílem je především produkce kvalitních hudebních nástrojů. Z tohoto důvodu mají všechny modely Sigma Guitars masivní horní desku. Samozřejmostí je výběr pouze špičkových materiálů, které vstupují do výrobního procesu i nadále. O přesnosti zpracování pak nemůže být pochyb, vzhledem k tomu, že jde o německou výrobu. I ty nejlevnější kytary z jejich dílny stále mají masivní horní desku a kostěný nultý pražec a kobylku.

Díky souhře tohoto všeho, máte v podobě kytary Sigma jedinečnou možnost získat skvělý nástroj s přímým původem z legendární americké dílny, která do dnes patří k nejlepším a nejprestižnějším továrním výrobcům na světě. A tomu se žádná napodobenina nevyrovná.

Uspokojí začátečníky i profesionální hráče

Kytary Sigma rozhodně doporučujeme všem kytaristům, nadchnou začátečníky, ale uspokojí i pokročilé a profesionální hráče. Mezi předváděcí hráče kytar Sigma Guitars u nás patří například kytarista Petr Ritzka – Džetro z ostravské bluesové kapely Retro Blues nebo Evžen Hofmass ze známé kapely Kryštof či také Petr Sasín z kapely Sasaband. S tímto pokladem v rukou budete i vy hrát jako virtuóz.

 • 737 285 414
 • podpora@hnbrno.cz
 • Veselá 1, Brno

  HUDEBNÍ NÁSTROJE BRNO
  Veselá 197/1 60200 Brno
  IČO: 02770164
  DIČ: CZ02770164
  Dříve jsme sídlili na Zelném trhu - tam nás už, prosím, nehledejte.
  zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 82447
 • Po-Pá: 9:00 - 18:00
  So: 9:30 - 12:00
 • facebook